Jdi na obsah Jdi na menu
 


Twilight

 Twilight-Nejoblíbenější kinofilm na světě

Stmívání

První díl ságy měl premiéru v listopadu roku 2008. Tvůrci filmu se snažili zachovat podstatu knihy.

Režisérem je Catherine Hardwicke.

O čem to je:Je akcí nabitý moderní milostný příběh mezi upírem a člověkem Film Stmívání vypráví příběh sedmnáctileté dívky Isabelly Swan, která se přestěhuje ke svému otci do malého města Forks ve Washingtonu a začne být přítahována k Edwardovi, bledému, tajemnému spolužákovi, který je, zdá se, rozhodnutý ji odehnat. Ale také nedokáže odolat přitažlivosti, která je přitahuje k sobě. Dokonce ,i když se Edward Belle svěří, že on i jeho rodina jsou upíří,ona se nezalekne. Jejich neortodoxní romance ji uvrhne do fyzického nebezpečí, když nepřátelský klan upírů dorazí do města a jeden z jeho členů,James, si udělá zálusk na Bellu.Ale Jamese zabijí a Edward Bellu uchrání.

Nový měsíc

 Všechny již hrané role všem zůstaly. Česká premiéra byla 26. listopadu 2009. Film drží světový rekord v tržbě za první den od uvedení.

Režisérem je Chris Weitz

O čem to je:Ve druhém pokračování mega úspěšné Twilihght ságy, natočené podle bestsellerů Stephenie Meyer, oslavuje Bella svoje osmnácté narozeniny se svým milovaným Edwardem a celou rodinou Cullenů. Když se pořeže na prstě, kapka její krve vyvolá u Jaspera Cullena neovladatelnou reakci a Bellu napadne. Edward ji ochrání, ale opět si uvědomí, že i když ji nekonečně miluje, je pro ni stále životním nebezpečím. Rozhodne se proto ji ochránit jak nejlépe se dá – odejít. Pro Bellino zlomené srdce nastává velmi těžké období a jedinou oporou je její velmi dobrý přítel Jacob Black. Spolu s ním se ocitne ve světě vlkodlaků, věčných nepřátel všech upírů. Zjistí však, že Edward jí lhal o tom, že jí nemiluje. Naopak. Opustil jí aby jí chránil a tak se odebral do temných koutů světa neschopen činnosti bez smyslu svého života- bez Belly. Díky nedorozumění, které nechtěně způsobí jeho nevlastní sestra Rosalie Hale, si Edward myslí, že je Bella mrtvá a tak odjíždí do Itálie za Volturiovými, ukončit svou existenci. Vše se vyřeší příjezdem Belly a Alice Cullen na poslední chvíli a slibem Volturiům, že se Bella stane nesmrtelnou a svět upírů tak zůstane utajen. Edward Belle slíbí , že ji přemění sám, ale na oplátku chce, aby se Bella stala jeho manželkou.Bella přijímá. Jacob Black připomíná Edwardovi smlouvu mezi Cullenovými a vlkodlaky, o tom, že válka mezi vlkodlaky a upíry nezačne, dokud Cullenovy nekousnou člověka.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

wow

(Miška Mickie, 26. 1. 2011 18:50)

Ty jo tvoje stránky jsou fáákt mooc hezký !! :))

Re: wow

(Administrator Nastja, 27. 1. 2011 15:39)

Moc krát děkuji!!

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 47632
Měsíc: 264
Den: 7